Vše pro BMW | Poptávka

Pokud to máte k nám do Ostravy daleko nebo nemáte prostě čas trávit hodiny na cestách, můžete využít naší nabídky instalace češtiny do vaší navigace přímo u vás. Výjezdy k zákazníkům probíhají převážně o víkendech.

Pro domluvu konkrétního data a hodiny vás budeme zpětně kontaktovat. Veškeré kontaktní údaje o vaší osobě a automobilu nebudou nikde zveřejněny a ani předány třetím osobám. Slouží jen a pouze pro potřebu upřesnění údajů o vaší navigaci a možnost vás zpětně kontaktovat.

Poptávkový formulář

Typ a rok výroby vašeho BMW (příklad: X5 E70 2007)

Pozn.: pokud si nejste jistí typem vozu (E70, E53 apod.), podívejte se našich stránkách na obrázky u jednotlivých modelů. Pomůže nám to hlavně u přelomových ročníků identifikovat váš navigační systém a tím i dobu která bude pro instalaci potřebná, pokud ani to nepomůže, můžete uvést posledních 7 znaků čísla karoserie

U navigací CCC Professional (iDrive) použitých ve vozidlech starších než rok výroby 2007 si prosím prohlédněte 2 verze menu na přiložených obrázcích a vyberte tu kterou máte ve vozidle. Zásadně se tím liší doba instalace (1hod u novějšího typu, 3 hod u staršího).

Pozn.: pokud máte starší typ menu, je potřeba vaši navigaci před instalací češtiny kompletně aktualizovat. To pro nás není problém, jen se značně prodlouží doba instalace na cca 3 hodiny.

Místo kde budeme provádět instalaci. Zadejte prosím město nebo obec (u menších obcí prosím uveďte i okres nebo nejbližší větší město).

Kontaktní údaje. Vyplňte prosím telefon, email, popř. jméno

Další informace. Tady můžete uvést doplňující údaje třeba jako posledních 7 znaků čísla karoserie v případě že si nejste jistí jestli máte ve vašem BMW navigační systém pro který instalaci češtiny nabízíme nebo kdy vyloženě čas nemáte, požadovanou verzi úvodní obrazovky u MK4 apod.

Pozn.: U výjezdů k zákazníkům si účtujeme příplatek 3 Kč za kilometr tam i zpět. Vyjíždíme z Ostravy